Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада: план на тиждень

0 19

Про це сказано в порядку денного засідань парламенту.

13 травня Рада має намір розглянути в другому читанні законопроекти, необхідні для виконання плану дій із лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України: №4556 про державну антикорупційну політику, №4551 про діяльність уповноваженого парламенту з прав людини в сфері захисту персональних даних і №4581 про протидію дискримінації.

У першому читанні парламентарії планують розглянути законопроекти №4522 про звернення Ради до Ради Європи, №2999 про протидію рейдерських захоплень підприємств і № 2347-А про реєстрацію права власності на нерухоме майно в порядку спадкування.

14 травня Рада має намір розглянути в першому читанні законопроекти №1093 про приватну детективну діяльність, №4081 про підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни й № 2306-А про електронну комерцію.

15 травня до розгляду запропоновано питання ратифікації й законопроекти № 2471-А про експорт енергоносіїв у країни-члени енергетичного співтовариства, №2403 про контроль за виготовленням лікеро-горілчаних виробів і №4785 про вдосконалювання оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації для прийняття в цілому.

16 травня депутати заслухають звіт тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин загибелі активіста партії “Правий сектор” Олександра Музичка (прізвисько “Сашко Білий”) і візьмуть за основу законопроекти №2202 про відповідальність банків за порушення умов договору про депозит і №2883 про працевлаштування випускників навчальних закладів.

Залиште коментар