Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховна Рада не підтримала запровадження військового стану

0 18

Верховна Рада не підтримала звернення до Президента України з пропозицією розглянути питання про введення військового стану на території Донецької та Луганської областей

За відповідну постанову проголосували 218 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Цим же документом Кабміну пропонувалося вжити необхідних заходів щодо надійної охорони і захисту українсько-російського кордону та належного інженерно-технічного облаштування.

Також депутати хотіли закликати Росію припинити агресію щодо України і закликати ООН та ОБСЄ засудити порушення українсько-російського кордону, поставки військової техніки сепаратистам за участю Росії.

Після голосування Голова Верховної Ради Олександр Турчинов запропонував під час перерви провести консультації керівників фракцій по тексту постанови і можливих поправках до нього, «а в разі потреби можна провести консультації і з Президентом України і по готовності проголосувати за проект постанови за основу і в цілому».

Залиште коментар