Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Венеціанська комісія рекомендує Україні зробити ВРЮ суддівським органом

0 16

У своїй резолюції №1755 «Функціонуванння демократичних інституцій в Україні» Парламентська асамблея Ради Європи «настійливо рекомендує Україні ВРЮ зробити органом, який складався би переважно з представників суддівського корпусу. І не просто з представників суддівського корпусу, а із суддів, які б відкрито, прозоро обиралися б самими суддями. Це одне з питань, яке ставить ПАРЄ». Про це повідомила член Венеціанської комісії за демократію через право Марина Ставнійчук.

Також М. Ставнійчук зауважила, що невиконання правових рекомендацій Парламенської асамблеї матиме для України серйозні наслідки. «Якщо не виконаємо – це для нас буде найгірше. Це питання іміджу, довіри спочатку європейських структур, тих хто збирається, або зовсім не збирається вкладати у нашу економіку кошти. Держава мусить виконувати всі свої зобов’язання, мусить бути для світу прогнозованою», зауважила вона.

Теги:

Новини права, Рада Європи, Європейський союз, Євросоюз, ЄС, Парламентська асамблея Ради Європи, Венеціанська комісія за демократію через право, Вища Рада Юстиції України, ВРЮ, Марина Ставнійчук, євроінтеграція, іноземні інвестиції, економіка України, борг держбюджету

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар