Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Венеціанська комісія позитивно оцінила законопроект щодо судоустрою в Україні

0 11

15 жовтня Венеціанська комісія у ході 88-ї пленарної сесії ухвалила рекомендації до законопроекту “Про внесення деяких змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, який розробленого Комісією зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, створеної на доручення Президента України Віктора Януковича. Про це повідомили в прес-службі МЗС України.

“У своєму висновку Венеціанська комісія вітає та підтримує намір української влади вжити подальші кроки з метою покращення законодавства щодо статусу суддів та судової гілки влади та висловлює готовність надавати у цьому сприяння”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що частина законопроекту стосовно юридичної відповідальності суддів прописана доволі детально, при цьому “автори законопроекту врахували попередні рекомендації Венеціанської комісії”.

Експерти Венеціанської комісії вважають, що проект зазначеного законопроекту стане позитивним кроком на шляху реформування української системи судоустрою, який має бути продовжено.

Таким чином, в ході 88-ї пленарної сесії Венеціанської комісії було ухвалено висновки щодо чотирьох українських законопроектів, які безпосередньо стосуються виконання обовязків та зобов’язань України перед Радою Європи.

Теги:

закон про судоустрій і статус суддів в Україні, Венеціанська комісія

Джерело:

УНН

Залиште коментар