Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Венеціанська комісія не радить змінювати систему виборів

0 14

Венеціанська комісія пропонує Україні не переходити до змішаної системи виборів, а ввести пропорційну систему з відкритими регіональними списками.

Якщо говорити про введення змішаної системи, в Україні був негативний досвід застосування такої системи. Змішана система може приводити до зловживань. Таким чином, Венеціанська комісія запропонує не переходити до змішаної системи, а змінити існуючу систему на пропорційну з відкритими регіональними списками”, – сказав директор і секретар Венеціанської комісії Томас Маркертт на комітетських слуханнях з обговорення законопроектів про вибори народних депутатів в Києві.

При цьому він підкреслив, що текст законопроекту, представленого в парламенті депутатами більшості (автори – Олександр Ефремов, Ігор Шаров, та інші) відрізняється від того тексту, який розроблявся робочою групою, створеною за рішенням президента України Віктора Януковича і який був представлений для комісії.

Теги:

виборче законодавство, Венеціанська комісія

Залиште коментар