Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Велика Палата ВС ухвалила рішення у справі щодо оголошення конкурсу на заняття посад суддів у місцевих загальних судах

0 15
29 січня Велика Палата Верховного Суду ухвалила рішення у справі № 9901/378/19 щодо визнання протиправним та скасування рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 2 липня 2019 року № 108/зп-19 про оголошення конкурсу на заняття 505 вакантних посад суддів місцевих загальних судів для кандидатів, які перебувають у резерві.

Із відповідним позовом до Касаційного адміністративного суду у складі ВС звернулася суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Софія Данилів. Позивачка стверджувала, що оскаржуване рішення ВККС дискримінує суддів, які виявили бажання бути переведеними до іншого суду, однак були позбавлені можливості взяти участь у зазначеному конкурсі.

Рішенням від 9 жовтня 2019 року КАС ВС задовольнив заявлені позовні вимоги. Розглянувши апеляційні скарги ВККС та третіх осіб – учасників конкурсу, Велика Палата ВС задовольнила викладені у них вимоги, скасувала рішення КАС ВС та ухвалила нове рішення про відмову в задоволенні позовних вимог Софії Данилів.

Джерело: http://reyestr.court.gov.ua/

Залиште коментар