Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вчетверте Вищій раді юстиції рекомендовано звільнити з посади суддю за порушення присяги

0 45

Йдеться про рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Київського апеляційного округу, прийняте на її засіданні 25 лютого 2009 року стосовно судді Макарівського районного суду Київської області Шатковського С.В., який допустив порушення при вирішенні багатьох земельних спорів. Раніше кваліфкомісія уже двічі рекомендувала Вищій раді юстиції звільнити Шатковського С.В. з посади судді. З такою ж ініціативою звертався до Вищої ради юстиції Голова Верховного Суду України Онопенко В.В.

Загалом комісією на останньому засіданні розглянуто 7 дисциплінарних справ стосовно суддів місцевих судів м. Києва та Київської області. За результатами їх розгляду комісія визнала, що 3 суддів при розгляді справ допустили порушення матеріального та процесуального законодавства. Переважно це стосується справ про земельні спори щодо земельних ділянок на території Бориспільського, Києво-Святошинського, Васильківського, Макарівського районів Київської області. Цих суддів притягнуто до дисциплінарної відповідальності у виді догани.

Кваліфкомісія також відкрила дисциплінарне провадження стосовно 2 суддів та призначила перевірку відповідних подань про притягнення до дисциплінарної відповідальності 3 суддів м. Києва та Київської області. По суті ці питання будуть розглядатися на наступному засіданні кваліфкомісії.

7 осіб отримали рекомендації кваліфікаційної комісії для призначення їх на посаду судді вперше у місцевих судах Чернігівської, Київської областей та м. Києва, у тому числі 5 осіб — за результатами проведеного конкурсу на заміщення посади судді.

Кваліфкомісія також розглянула питання про присвоєння відповідного кваліфікаційного класу 14 суддям місцевих судів Київської, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва.

Залиште коментар