Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вчені обрали членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів

0 36

На з’їзді представників юридичних вузів і наукових установ делегатам було запропоновано 2 кандидатури до складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів: Олександра Ковальчука, кандидата юридичних наук, заступника декана юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Станіслава Погребняка, доктора юридичних наук, професора кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Вони і були призначені членами КДК прокурорів за результатами таємного голосування.

Відповідно до нового Закону «Про прокуратуру», прийнятого 14 жовтня, КДК прокурорів є колегіальним органом, який визначає рівень професійної підготовки осіб, які мають намір зайняти посаду прокурора, і вирішує питання про дисциплінарну відповідальність, переведення і звільнення прокурорів з посади. До її складу входять 11 членів, які є громадянами України, мають вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права не менше 10 років, з яких:

1) 5 прокурорів призначає Всеукраїнська конференція працівників прокуратури;

2) 2 вчених призначає з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ;

3) 1 адвоката призначає з’їзд адвокатів України;

4) 3 особи призначає Уповноважений Верховної Ради з прав людини за погодженням з профільним комітетом ВР.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар