Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вбивці судді Зубкова дали довічне

0 14

Вироком Голосіївського районного суду міста Києва засуджено Дмитра Павліченка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія Павліченка – до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова.

Відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва нагадує, що 21 березня 2011 року двоє киян (батько й син) з метою помсти за винесення судового рішення у цивільній справі вбили суддю у під’їзді будинку, де він проживав.  Потерпілому було нанесено 5 колото-різаних та 2 вогнепальних поранення. Крім того, після скоєння злочину один з засуджених вчинив замах на життя свідка у справі.

Як повідомила державний обвинувач у справі Ксенія Онікеєнко, суд підтримав позицію прокуратури, яка наполягала на призначенні максимального терміну покарання для Дмитра Павліченка – довічного позбавлення волі. «Крім того, судом задоволено цивільний позов потерпілих на суму понад 500 тис. грн», – зазначила прокурор.

Теги:

судова влада, суддя, Зубков Сергій

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар