Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Важливість розробки та впровадження моделі комунікаційної стратегії суду

0 20

Під такою назвою в Івано-Франківську розпочав роботу круглий стіл, який проходить за підтримки Ради суддів України, Державної судової адміністрації та Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Україна: справедливе правосуддя». Про це повідомляє сайт судової влади.

Захід буде тривати два дні

Метою круглого столу є ознайомлення учасників з метою та процесом розробки комунікаційних стратегій для судової гілки влади; вивчення досвіду впровадження комунікаційних стратегій в Апеляційному суді Івано-Франківської області та пілотних судах інших регіонів, їх сильні та слабкі сторони, обговорення концепції комунікаційної політики для використання судовою владою, розробка рекомендації щодо наступних кроків та визначення основних засад, принципів та цілей, що мають бути враховані при підготовці моделі комунікаційної стратегії суду.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар