Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ватажка «банди Сушка» на Львівщині засудили довічно

0 22

Апеляційний суд Львівської області засудив до довічного ув’язнення Артура Сушка – ватажка банди, що впродовж 1998 – 2003 років вчинила низку тяжких та особливо тяжких злочинів у західних областях України. Його 18 поплічників отримали від 10 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це з посиланням на Апеляційний суд області повідомив УКРІНФОРМ.

Суд також задовольнив цивільні позови, згідно з якими засуджені мають компенсувати моральну та матеріальну шкоду потерпілим. Розмір компенсації становить від 5 до 150 тис. грн.

Зачитування вироку тривало з 3 жовтня. Вирок може бути оскаржено у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних та кримінальних справ протягом місяця.

Нагадаємо, кримінальна справа стосовно 19 членів банди Сушка перебувала у провадженні апеляційного суду з 12 вересня 2007 року. На рахунку банди кілька вбивств та 22 розбійні напади. Потерпілими у цій справі проходять близько сотні заможних людей, яких піддавали тортурам. Обвинувачення налічувало 140 томів.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар