Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Василя Маляренка звільнили з посади ректора НШСУ

0 18

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 9 жовтня 2012 року, було розглянуто низку питань щодо роботи Національної школи суддів України. Про це повідомляє прес-служба ВККСУ.

Розглянувши заяву ректора Національної школи суддів України Маляренка Василя Тимофійовича про звільнення із займаної ним посади у зв’язку із сімейними обставинами, Комісія вирішила задовольнити його прохання. Тимчасове виконання обов’язків ректора НШС покладено на проректора з науково-дослідної роботи Наталію Шукліну.

Також Комісія затвердила Положення про порядок проходження спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, Програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді та Навчального плану спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді.

Окрім того, на засіданні членами Комісії було прийнято рішення затвердити перелік юридичних вищих навчальних закладів, які здійснюватимуть спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді у 2013 році. До цього переліку увійшли: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Юридична академія імені Ярослава Мудрого», Національний університет «Одеська юридична академія».

Теги:

Маляренко Василь, Національна школа суддів України, Шукліна Наталія

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар