Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ згодився зі скасуванням святкування Помаранчевої революції

0 26

Вищий адміністративний суд України закрив виробництво в справі за позовом глави Рівненської обласної організації Української народної партії (УНП) Світлани Ніколіної до президента України Віктора Януковича про визнання незаконним його указу від 30 грудня 2011 року, яким він скаував святкування Дня свободи 22 листопада.

Колегія суддів у складі п’яти осіб обнародувала відповідне рішення в середу, 28 березня, і постановила роз’яснити зацікавленим особам їх права звернення до Конституційного суду України «для вирішення питання про відповідність Конституції України, конституційності законів і інших правових актів Верховної Ради України, актів президента України».

Ніколіна відзначила в інтерв’ю журналістам після засідання суду, що не задоволена даним рішенням. Вона не виключає повторної подачі позову у ВАСУ або зверненнях в КСУ з даного питання.

Як повідомлялося, 30 грудня 2011 року президент Янукович підписав указ «Про святкування в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», згідно якому 22 січня наголошуватиметься як День соборності і свободи України, скасувавши таким чином святкування 22 листопада –день початку Помаранчевої революції.

Теги:

ВАСУ, указ президента

Залиште коментар