Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ залишив без розгляду позивну заяву Ю.Тимошенко до ЦВК

0 13

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) залишив без розгляду позивну заяву прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко до Центральної виборчої комісії (ЦВК), передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідну ухвалу ВАСУ зачитав головуючий на засіданні – суддя Олександр Нечитайло. Згідно з ухвалою, суд ухвалив позивну заяву Ю.Тимошенко до ЦВК про визнання протиправних дій, бездіяльності ЦВК залишити без розгляду.

Також суд задовольнив клопотання Ю.Тимошенко про відкликання позову. “Мотиви відкликання позивної заяви є необґрунтованими”, – йдеться в ухвалі. Рішення ВАСУ є остаточним, не підлягає перегляду і оскарженню.

Також суд скасував заходи забезпечення позову у вигляді призупинення протоколу ЦВК про встановлення результатів виборів, встановлені ухвалою ВАСУ 17 лютого.

Нагадаємо, що Ю.Тимошенко у своїй позивній заяві просила суд визнати протиправними дії ЦВК щодо встановлення і оголошення результатів виборів Президента, визнати протокол ЦВК про встановлення результатів голосування таким, що не дозволяє встановити дійсні результати виборів, зобов’язати ЦВК провести повторно голосування з виборів Президента на третю неділю після набрання чинності рішенням суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар