Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ визнав законним призначення В.Лутковської

0 17

Вищий адміністративний суд України не задовольнив позов народного депутата Юрія Одарченка до парламенту, яким він вимагав визнати незаконним призначення Валерії Лутковської Уповноваженим Верховної Ради з прав людинии.

Головуючий суддя Вищого адмінсуду Михайло Зайцев заявив резулятивну частину: “У задоволені позову Одарченка до Верховної Ради України третьої особи Лутковської… відмовити повністю. Постанова є остаточною та не підлягає апеляційному перегляду”.

Таким чином колегія суддів Вищого адміністративного суду під головуванням судді Михайла Зайцева визнала законним призначення Валерії Лутковської Омбудсманом. Крім того, вони вважають правомірними дії Верховної Ради щодо звільнення Ніни Карпачової з цієї посади.

Нагадаємо, 22 травня  Вищий адміністративний суд України почав провадження за позовом народного депутата від фракції “БЮТ-Батьківщина” Юрія Одарченка до Верховної Ради щодо незаконного призначення Валерії Лутковської Уповноваженим Верховної Ради з прав людини та неправомірності її присяги.

У позові акцентується увага на порушені процедури приведення до присяги Валерії Лутковської через те, що її попередницю, Ніну Карпачову, на думку Ю.Одарченка, було звільнено з посади незаконно.

Як повідомлялося, Валерія Лутковська була обрана парламентом на посаду Омбудсмана 24 квітня 2012 року, 27 квітня вона склала присягу.

Теги:

Лутковська Валерія, Уповноважений Верховної Ради з прав людини

Джерело:

УНН

Залиште коментар