Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ визнав воїнів ОУН та УПА учасниками боротьби за незалежність України

19

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) 16 січня відхилив касаційну скаргу Наталії Вітренко з приводу законності указу колишнього Президента Віктора Ющенка про визнання воїнів Організації українських націоналістів (ОУН) і Української повстанської армії (УПА) учасниками боротьби за незалежність України. Про це РБК-Україна повідомили у ВАСУ.

“Касаційну скаргу Вітренко Наталії Михайлівни залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 15 липня 2011 р. та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 18 квітня 2011 р. залишити без змін”, – йдеться в рішенні суду.

Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 28 січня 2010 р. Віктор Ющенко видав указ про визнання воїнів ОУН та УПА учасниками боротьби за незалежність України.

У квітні 2010 р. лідер ПСПУ Наталія Вітренко оскаржила цей указ Президента в Київському апеляційному адміністративному суді. Суд тоді підтвердив законність указу Ющенка. Пізніше аналогічне рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва. Після цього Вітренко звернулася до ВАСУ.

Теги:

ВАСУ, ОУН, УПА

Джерело:

РБК-Украина

Комментарии