Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ визнав воїнів ОУН та УПА учасниками боротьби за незалежність України

0 19

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) 16 січня відхилив касаційну скаргу Наталії Вітренко з приводу законності указу колишнього Президента Віктора Ющенка про визнання воїнів Організації українських націоналістів (ОУН) і Української повстанської армії (УПА) учасниками боротьби за незалежність України. Про це РБК-Україна повідомили у ВАСУ.

“Касаційну скаргу Вітренко Наталії Михайлівни залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 15 липня 2011 р. та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 18 квітня 2011 р. залишити без змін”, – йдеться в рішенні суду.

Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 28 січня 2010 р. Віктор Ющенко видав указ про визнання воїнів ОУН та УПА учасниками боротьби за незалежність України.

У квітні 2010 р. лідер ПСПУ Наталія Вітренко оскаржила цей указ Президента в Київському апеляційному адміністративному суді. Суд тоді підтвердив законність указу Ющенка. Пізніше аналогічне рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва. Після цього Вітренко звернулася до ВАСУ.

Теги:

ВАСУ, ОУН, УПА

Джерело:

РБК-Украина

Залиште коментар