Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ вимагає у Віктора Януковича доказів 10-річного стажу в галузі права Валерія Хорошковського

0 15

Вищий адміністративний суд України витребував у Президента України Віктора Януковича докази 10-річного досвіду роботи в галузі права члена Вищої ради юстиції (ВРЮ) Валерія Хорошковського, без яких голову СБУ неможливо призначати членом ВРЮ, повідомляє «Дело» з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Таке рішення ВАСУ прийняв 5 серпня під час розгляду справи за позовом ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» (ТВі) до Президента України про визнання незаконним указу №622/2010 «Про призначення члена Вищої ради юстиції».

Раніше у своїх запереченнях на позов ТВі представник В. Хорошковського в суді вказував, що указ президента про призначення члена ВРЮ був виданий з дотриманням норм законодавства та Хорошковський має необхідний стаж роботи в галузі права, оскільки його робота на різних посадах включала «в себе як безпосередню підготовку проектів нормативно-правових актів (проектів законів, указів, постанов тощо), їх візування, а також застосування правових норм».

Теги:

Новини права, Вища рада юстиції, голова Служби безпеки України, Валерій Хорошковський, Президент України Віктор Янукович, робота юрист, ВАСУ
Новости права, Высший совет юстиции Украины, ВСЮ, Служба безопасности Украины, Валерий Хорошковский, Виктор Янукович, Высший административный суд Украины

Джерело:

Дело

Залиште коментар