Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ відновив податкові зобов’язання виноробного заводу

0 14

Вищим адміністративним судом України (ВАСУ) задоволено касаційну скаргу прокуратури АР Крим і скасовано попередні рішення судів, якими виноробний завод необґрунтовано звільнено від оподаткування та інших обов’язкових платежів під час митного оформлення на загальну суму 33,3 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Касаційна інстанція погодилася з доводами наглядового відомства про те, що у заводу не було підстав претендувати на застосування пільгового режиму вільної торгівлі, без сплати ввізного мита. ВАСУ в результаті розгляду касаційної скарги прокуратури АР Крим постановлено нове рішення, яким заводу відмовлено в задоволенні позовних вимог до Кримської митниці і таким чином відновлено його податкові зобов’язання.

Теги:

ВАСУ, податкові зобов’язання

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар