Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ відхилив скаргу представника Ю.Тимошенко на відповідне рішення КААС.

0 19

Використання прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко прес-центру Кабміну для агітації є протиправним. Як повідомила прес-служба нардепа від Партії регіонів Сергія Ківалова, 30 січня Вищий адмінсуд України відхилив скаргу представника кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко Олени Ісаєвської на відповідне рішення Київського апеляційного адмінсуду. У постанові зазначається, що рішення ВАСУ оскарженню не підлягає.

Як відомо, 27 січня КААС за позовом кандидата в Президенти України Віктора Януковича визнав протиправним використання Ю.Тимошенко приміщення Кабміну для проведення передвиборчої агітації. Суд відмовився задовольнити висунуті в позові вимоги про зобов’язання Ю.Тимошенко надалі утримуватися від агітації в робочий час.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар