Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ відхилив позов до ВР щодо невизначеності з датою виборів мера Києва

0 13

Вищій адміністративний суд України (ВАСУ) відмовив у задоволенні позову громадського діяча Олександра Данилюка до Верховної Ради (ВР) України щодо бездіяльності ВР у визначенні дати виборів київського міського голови. Таке рішення оголосив головуючий по справі суддя. “У задоволенні позову… відмовити”, – заявив суддя.

Суд оголосив резолютивну частину, мотивувальна буде виготовлена і передана сторонам судового процесу.

За словами позивача Данилюка, причиною звернення до суду став той факт, що повноваження Леоніда Черновецького, який був обраний міським головою Києва у 2008 р. на чотири роки, спливають 3-го червня 2012 р., а відповідно до ст.15 закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Верховна Рада України зобов’язана призначати вибори не пізніше, ніж за 60 днів до дня чергових виборів, тобто до 5 квітня, чого зроблено не було.

Нагадаємо, 26 травня перший заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що вибори мера Києва мають відбутися у поточному році.

Теги:

ВАСУ

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар