Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ призупинив рішення суду про незаконність призначення Дурдинця

0 17

Вищий адміністративний суд України припинив дію рішення Окружного адміністративного суду Києва від 4 листопада 2008 року, яким визнаний незаконним указ Президента про призначення Тиберія Дурдинця на посаду заступника голови СБУ, і відкрив касаційне виробництво за скаргою Секретаріату Президента.

Про це повідомили в прес-службі СБУ, передає УНІАН.

Нагадаємо, 4 листопада 2008 року Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвалу, якою визнав незаконним і відмінив указ Президента про призначення Дурдинця заступником голови СБУ – начальником Головного управління з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю (від 19.10.2007 року №985).

Слухання проводилося за представленням членів Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, зокрема першого заступника голови комітету Геннадія Москаля.

У свою чергу Секретаріат Президента подавав апеляцію на це рішення суду.

22 січня 2009 року прес-служба Громадського руху «Народна самооборона» з посиланням на інформацію Москаля проінформувала, що Київський Апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність призначення Дурдинця заступником голови СБУ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар