Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ підтвердив правомірність рішення ЦВК про дозвіл виборцям голосувати вдома без надання відповідних документів.

0 29

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) підтвердив 13 січня ц.р. правомірність рішення Центральної виборчої комісії (ЦВК) України, згідно з яким виборцям дозволялося голосувати вдома без надання документів про неможливість пересуватися. Про це на брифінгу у Верховній Раді повідомила народний депутат від Партії регіонів Олена Лукаш, передає кореспондент РБК-Україна. За її словами. у своєму рішенні ВАСУ відзначив, що ЦВК діяла правомірно і дана ухвала відповідає нормам законів.

“Таким чином, всі судові інстанції нашої країни підтвердили законність дій членів ЦВК та їх рішень”, – сказала О.Лукаш.

Нагадаємо, 11 січня ц.р. кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко оскаржувала у Вищому адміністративному суді рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який залишив у силі рішення Центральної виборчої комісії, що дозволяє виборцям голосувати вдома без надання документів про неможливість їх пересуватися.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар