Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ підтвердив правомірність рішення ЦВК про дозвіл виборцям голосувати вдома без надання відповідних документів.

17

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) підтвердив 13 січня ц.р. правомірність рішення Центральної виборчої комісії (ЦВК) України, згідно з яким виборцям дозволялося голосувати вдома без надання документів про неможливість пересуватися. Про це на брифінгу у Верховній Раді повідомила народний депутат від Партії регіонів Олена Лукаш, передає кореспондент РБК-Україна. За її словами. у своєму рішенні ВАСУ відзначив, що ЦВК діяла правомірно і дана ухвала відповідає нормам законів.

“Таким чином, всі судові інстанції нашої країни підтвердили законність дій членів ЦВК та їх рішень”, – сказала О.Лукаш.

Нагадаємо, 11 січня ц.р. кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко оскаржувала у Вищому адміністративному суді рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який залишив у силі рішення Центральної виборчої комісії, що дозволяє виборцям голосувати вдома без надання документів про неможливість їх пересуватися.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии