Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ не побачив порушень при прийнятті пенсійної реформи

14

Вищий адміністративний суд відмовився визнати протиправними дії Верховної Ради при розгляді змін до закону про пенсійну реформу.

Суд відмовив у задоволенні позову Арсенія Яценюка, який вимагав визнати протиправним переголосування парламентом вже ухваленого закону. Про це говориться в прес-службі Фронту Змін.

Як зазначається в повідомленні, суд протягом трьох засідань поспіль з’ясовував обставини справи по суті. Проте 9 листопада виніс рішення, що розгляд таких питань не входить до його компетенції.

Лідер «Фронту Змін» повідомив, що суду було надано неспростовні докази порушення закону і Конституції Верховною Радою при переголосуванні закону з реформування пенсійної системи. «З юридичної точки зору наша позиція була бездоганна. Жодного доказу того, що дії Верховної Ради були правомірні, відповідач не надав», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк нагадав, що два місяці тому народні депутати від опозиції звернулися до Конституційного суду про визнання неконституційним закону про реформування пенсійної системи: «Пройшло два місяці, але Конституційний суд так і не відкрив провадження і не призначив дату суду».

Він заявив, що невідкладно направить листа до КС з вимогою негайно призначити дату розгляду справи.

Джерело:

ЮВУ

Комментарии