Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ не побачив порушень при прийнятті пенсійної реформи

0 14

Вищий адміністративний суд відмовився визнати протиправними дії Верховної Ради при розгляді змін до закону про пенсійну реформу.

Суд відмовив у задоволенні позову Арсенія Яценюка, який вимагав визнати протиправним переголосування парламентом вже ухваленого закону. Про це говориться в прес-службі Фронту Змін.

Як зазначається в повідомленні, суд протягом трьох засідань поспіль з’ясовував обставини справи по суті. Проте 9 листопада виніс рішення, що розгляд таких питань не входить до його компетенції.

Лідер «Фронту Змін» повідомив, що суду було надано неспростовні докази порушення закону і Конституції Верховною Радою при переголосуванні закону з реформування пенсійної системи. «З юридичної точки зору наша позиція була бездоганна. Жодного доказу того, що дії Верховної Ради були правомірні, відповідач не надав», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк нагадав, що два місяці тому народні депутати від опозиції звернулися до Конституційного суду про визнання неконституційним закону про реформування пенсійної системи: «Пройшло два місяці, але Конституційний суд так і не відкрив провадження і не призначив дату суду».

Він заявив, що невідкладно направить листа до КС з вимогою негайно призначити дату розгляду справи.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар