Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ не дозволив пряму трансляцію за позовом Тимошенко

0 17

Вищий адміністративний суд відмовився дозволити пряму трансляцію на телебаченні засідання суду у справі про оскарження встановлення Центральною виборчою комісією результатів виборів. Таке рішення суд ухвалив на засіданні, передають «Українські новини».

Таким чином, суд частково задовольнив клопотання представника інтересів у суді прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Андрія Портнова.

Зокрема, суд дозволив фото- і відеозйомку, а також аудіозапис засідання стаціонарними пристроями.

При цьому суд дозволив пряму трансляцію засідання по телебаченню і радіо лише під час оголошення рішення судом у цій справі.

Нагадаємо, своєю ухвалою від 17 лютого Вищий адмінсуд призупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів повторного голосування виборів і обрання лідера Партії регіонів Віктора Януковича Президентом до завершення розгляду даної адмінсправи.

16 лютого прем’єр-міністр Юлія Тимошенко подала позов у Вищий адмінсуд з проханням призначити переголосування 2 туру виборів Президента.

14 лютого ЦВК визнала Януковича Президентом за підсумками виборів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар