Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ готується до виборів

17

Для реалізації ч.3  ст. 11 Закону України «Про вибори народних депутатів України» стосовно організації роботи під час виборчого процесу з забезпечення прийому і розгляду документів з підготовки і проведення виборів депутатів, позовних заяв, скарг і звернень виборчих комісій в терміни і спосіб, встановлені Законом Вищий адміністративний суд видав Наказ. Згідно нього, має бути затверджений План основних організаційних заходів ВАСУ з забезпечення розгляду адміністративних справ, пов’язаних з виборчим процесом чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Про це повідомляє “Юридическая правда”.

Також на період проведення виборів народних депутатів України, з 30 липня 2012 року і до завершення виборчого процесу, буде встановлений особливий режим роботи у суддів другої судової палати і працівників апарату ВАСУ в неробочий час, святкові і неробочі дні, а також напередодні дня виборів і в день виборів для організаційного забезпечення підготовки і розгляду адміністративних справ відповідної категорії.

Джерело:

Юридическая правда

Комментарии