Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ готується до виборів

0 17

Для реалізації ч.3  ст. 11 Закону України «Про вибори народних депутатів України» стосовно організації роботи під час виборчого процесу з забезпечення прийому і розгляду документів з підготовки і проведення виборів депутатів, позовних заяв, скарг і звернень виборчих комісій в терміни і спосіб, встановлені Законом Вищий адміністративний суд видав Наказ. Згідно нього, має бути затверджений План основних організаційних заходів ВАСУ з забезпечення розгляду адміністративних справ, пов’язаних з виборчим процесом чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Про це повідомляє “Юридическая правда”.

Також на період проведення виборів народних депутатів України, з 30 липня 2012 року і до завершення виборчого процесу, буде встановлений особливий режим роботи у суддів другої судової палати і працівників апарату ВАСУ в неробочий час, святкові і неробочі дні, а також напередодні дня виборів і в день виборів для організаційного забезпечення підготовки і розгляду адміністративних справ відповідної категорії.

Джерело:

Юридическая правда

Залиште коментар