Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВАСУ, як того вимагає Тимошенко, у повному складі розгляне її скаргу

0 15

Вищий адміністративний суд має намір розглядати позов про оскарження результатів виборів Президента своїм повним складом суддів. Про це повідомила прес-служба Вищого адмінсуду.

Виконувач обов’язків голови Вищого адмінсуда Олександр Пасенюк повідомив про це під час зустрічі з Президентом Віктором Ющенком, посилаючись на розпорядження Вищого адмінсуда №27 від 4 грудня 2009 року.

До складу Вищого адмінсуда входить 55 суддів.

При цьому суддя-доповідач у справі визначатиметься автоматизованою системою документообігу суду зі складу всіх суддів.

Цей же суддя буде головуючим на судовому засіданні.

Окрім цього, Пасенюк наголосив, що наразі є всі законодавчі та організаційні передумови для нормального розгляду суддями Вищого адмінсуду скарг щодо результатів виборів Президента.

Пасенюк також наголосив, що судді Вищого адмінсуду при розгляді цього питання діятимуть виключно в межах Конституції і законів країни, не піддаваючись на політичний або будь-який інший тиск.

Нагадаємо, 15 лютого штаб кандидата в Президенти, прем’єр-міністра Юлію Тимошенко вимагав, щоб позов щодо оскарження результатів виборів Президента розглядався публічно і повним складом суддів Вищого адмінсуду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар