Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вартість номерів не зросте

0 17

У МВС повідомили, що номерні знаки на автотранспорт дорожчати не будуть і пояснили, що вартість номерних знаків на авто складає 135 гривень за комплект (дві одиниці), а не як помилково повідомлялося — лише однієї одиниці.

У прес-службі Міністерства внутрішніх справ України відзначили, що впродовж останніх п’яти років відомство здійснює закупівлю номерних знаків в Казенному науково-виробничому об’єднанні “Форт” за цінами, які не мінялися як мінімум з 2009 року.

Для забезпечення підрозділів ДАІ номерними знаками до кінця цього року з КНВО “Форт” МВС України уклало договір від 28.09.2012 на загальну суму майже 39 млн грн. “Згідно з цією угодою, вартість номерних знаків на авто складає 135 гривень за комплект (дві одиниці), а не як помилково повідомлялося в публікаціях — лише одиниці”, — наголошується в повідомленні.

“Дело” нагадує, що в липні начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи управління ДАІ Олександр Дем’янко заявляв, що наступного року вартість комплекту номерних знаків складатиме 80 гривень. Тобто, враховуючи ціну закупівлі, автомобілістові доведеться заплатити суму майже в 3,5 рази дорожче — віддавши 270 гривень за комплект.

Теги:

МВС, ДАІ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар