Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вартість незаконних видобутків

0 34

Кримська прокуратура повідомляє про перевірки додержання вимог законодавства про надра. За результатами перевірок прокуратури автономії розпочато шість кримінальних проваджень. Як повідомляє прес-служба АР Крим, заходи кримінально-правового реагування прокурори вживали за фактами незаконного видобування піску у Ленінському та Роздольненському районах, вапняку у Сакському регіоні, підземної води у Ленінському та Сакському районах. Протиправною розробкою розташованих у цих регіонах родовищ завдано збитків на суму майже 80 млн грн.

Зокрема, підприємство, незаконно розширивши площу розробки на Олегівському родовищі, видобуло вапняку на 50 млн грн. Аналогічним способом, за межами наданої ділянки на Іллінському родовищі, надрокористувач незаконно «напилив» вапняку на 14 млн грн. У Ленінському районі підприємець самовільно розробляв Багерівське родовище піску, вивізши звідси цього виду корисних копалин на 10 млн грн. У цьому ж районі кооператив незаконно видобув підземної води на 4 млн грн.

На інші порушення прокурорами внесено майже два десятки подань. У документах реагування, зокрема, поставлено питання про ініціювання анулювання ліцензій на розробку родовищ несумлінним надрокористувачам, а також скасування незаконно нарахованих підприємствам контролерами збитків у розмірі майже 20 млн грн.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар