Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вартість бланків документів суворої звітності завищена

0 12

В Україні наразі існує 453 види бланків документів суворої звітності, вартість яких необґрунтовано завищена через використання в них голографічних знаків. Про це у коментарі виданню «Дзеркало тижня» заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

«Після скасування голограм наступним кроком має бути перегляд вартості бланків для громадян. Це буде реальний крок з дерегуляції як підприємницької діяльності, так і всієї дозвільної системи загалом», – наголосив Бродський.

Уряд на останньому засіданні ухвалив постанову, якою визнав такими, що втратили чинність, низку актів і постанов Кабінету Міністрів України щодо захисту документів та товарів голографічними захисними елементами. В пакет документів, які розглядав Кабмін, також входив проект указу Президента, яким скасовується Указ Президента від 15 листопада 2000 року № 1239 «Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами». Уряд рекомендуватиме Главі держави його ухвалити. Одночасно із указом Президента набуде чинності і ухвалена Кабміном постанова про скасування обов’язкового захисту голографічними елементами документів та товарів.

Нагадаємо, що після рішення Кабміну доля голограм у руках глави держави. Для їх скасування потрібен лише один підпис.

Теги:

бланки суворої звітності, Держкомпідприємництво

Джерело:

Обозреватель

Залиште коментар