Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Vanco розпочала судовий процес проти України

0 18

Компанія Vanco Prykerchenska Ltd розпочала арбітражний процес проти України в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольма, Швеція.

«Компанія Vanco Prykerchenska Ltd звернулася в міжнародний арбітраж оскільки Україна в особі Уряду, очолюваного Прем’єр-Міністром України Юлією Тимошенко, не виконує свої зобов’язання щодо Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря, підписаної 19 жовтня 2007 року», – йдеться у повідомленні.

60-тиденний термін передарбітражних консультацій між компанією «Венко Прикерченська ЛТД» та Україною завершився 7 липня 2008 року.

«Ми виступаємо за енергетичну незалежність України, яка може бути досягнута завдяки виконанню цієї Угоди про розподіл вуглеводнів (УРП). Ми надалі відкриті до діалогу з Урядом України для вирішення питань, які стосуються УРП, проте ми також вирішили використати право на захист наших інвестицій через Арбітражний Інститут м.Стокгольма, як це зазначено в Угоді про розподіл вуглеводнів з Українським Урядом», – зазначив президент компанії Vanco Prykerchenska Ltd Джим Баун.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар