Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Vanco почала арбітражний розгляд проти Кабміну

0 16

Компанія Vanco Prykerchenska Ltd (Віргінські острови) почала арбітражний розгляд проти Кабінету Міністрів України.

Про це на прес-конференції повідомив член ради директорів Vanco Prykerchenska Джеф Мітчелл, передають «Українські новини».

За його словами, згідно з вимогами, передбаченими арбітражною угодою, яка зафіксована в угоді про розподіл продукції, Vanco подала письмову вимогу на проведення переговорів до Кабміну.

Подача вказаної вимоги є першим формальним кроком відкриття арбітражної процедури.

За словами Мітчелла, якщо впродовж 60 днів з дня отримання письмової вимоги сторони не прийдуть до згоди, Vanco матиме право звернутися з позовом до Арбітражного Інституту Стокгольмської Торгової Палати.

«Єдиною причиною початку арбітражного розгляду є простимулювати уряд до переговорів з Vanco. Якщо цей процес не спрацює, то ми маємо право, хоч і не зобов’язані це робити, звернутися до міжнародної судової установи», – сказав Мітчелл.

За словами партнера юридичної фірми «Василь Кісіль і партнери» Олега Альошина, який представляє інтереси Vanco Prykerchenska, компанія має намір добиватися скасування анулювання Міністерством охорони навколишнього природного середовища ліцензії на вивчення Прикерченської ділянки Чорного моря, оскільки, на його думку, це є незаконним.

Альошин підкреслив, що до цих пір компанія не одержала офіційного повідомлення про анулювання ліцензії, а також юридичного обґрунтування такої дії міністерства.

В той же час він повідомив, що під час зустрічі між представниками компанії і міністром охорони навколишнього природного середовища Георгієм Філіпчуком останній висловив в усній формі ряд зауважень, які, на думку Альошина, і стали основними причинами анулювання ліцензії.

Серед цих зауважень – те, що права і обов’язки за угодою про розподіл продукції були передані від компанії Vanco International (Багамські острови), яка виграла відповідний тендер, компанії Vanco Prykerchenska.

Крім того, на думку міністра, Vanco Prykerchenska не вистачає досвіду і кваліфікаційних вимог для розробки Прикерченської ділянки.

В той же час Мітчелл не відповів на питання про власників компанії Vanco Prykerchenska, хоча відзначив, що її материнською компанією є Vanco Energy Company (США).

Як повідомлялося, Vanco Energy Company (США) ініціює міжнародний арбітражний розгляд проти Кабінету Міністрів України.

25 квітня Мінприроди анулювало ліцензію компанії Vanco Prykerchenska Ltd (Віргінські острови) на розробку Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.

Vanco Prykerchenska Ltd є дочірньою компанією Vanco Energy Company (США) і їй передані всі права і обов’язки компанії Vanco International (також 100%-ва дочірня компанія Vanco Energy), яка виграла тендер на розробку Прикерченської ділянки в 2006 році.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар