Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Валерію Лутковську призначено Національним координатором з питань реалізації Стамбульського плану дій по боротьбі з корупцією

0 13

На Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерію Лутковську покладено також повноваження Національного координатора з питань реалізації Стамбульського плану дій по боротьбі з корупцією. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович після засідання Кабінету Міністрів 9 червня.

За словами Міністра юстиції, з часу підписання Україною у 2003 році Стамбульського плану дій державою так і не було врегульовано питання щодо призначення національного координатора, який в рамках реалізації указаного Плану має представляти країну в міжнародних контактах. Визначення національних координаторів має здійснюватися урядами країн-учасниць.

Згідно з урядовою постановою, ухваленою 9 червня, виконання повноважень такого координатора Кабінет Міністрів поклав на Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Такий підхід щодо призначення, за словами Олександра Лавриновича, зумовлений тим, що на сьогодні центральним органом виконавчої влади, на який покладено завдання із забезпечення здійснення міжнародної співпраці України у сфері антикорупційної політики є Міністерство юстиції. Це, зокрема, стосується співробітництва з Групою держав Ради Європи проти корупції, делегацію України в якій очолює саме Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини.

Так, Кабінет Міністрів установив, що Національний координатор з питань реалізації Стамбульського плану дій по боротьбі з корупцією координуватиме роботу центральних та місцевих органів виконавчої влади, пов’язану з реалізацією Стамбульського плану дій, та отримуватиме в установленому порядку від них відповідну інформацію.

Національний координатор також проводитиме моніторинг реалізації Стамбульського плану дій та забезпечуватиме взаємодію з Координаційною групою Стамбульського плану дій.

Стамбульський план дій по боротьбі з корупцією Антикорупційної мережі для Східної Європи та Центральної Азії Організації економічного співробітництва та розвитку є міжурядовою угодою, що була схвалена представниками урядових делегацій Вірменії, Азербайджану, Грузії, Російської Федерації, Таджикистану та України під час п’ятої щорічної зустрічі згаданої мережі 10 вересня 2003 року у місті Стамбулі.

Теги:

Національний координатор з питань реалізації Стамбульського плану дій по боротьбі з корупцією

Залиште коментар