Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вакантних місць в судах достатньо

0 17

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін та секретар ВККСУ Анатолій Марцинкевич провели прес-конференцію за результатами завершення добору кандидатів на посаду судді вперше за новими правилами. Про це повідомляє офіційний сайт ДСА.

Ігор Самсін зазначив, що на проведеному 2 листопада засіданні ВККСУ визначила 414 переможців на заняття вакантних посад суддів вперше. Кілька питань з порядку денного засідання 2 листопада були відкладені до 14 листопада. Зокрема, відкладено питання «проблемних кандидатів» і претендентів на одну вакантну посаду, які набрали однакову кількість балів.

Ті, хто не пройдуть конкурс уперше, будуть залишатися в резерві до наступного конкурсу, – відзначив голова ВККСУ. «Вже є приблизно 200 вакантних посад», – сказав Ігор Самсін. Сьогодні майже в кожній області є суди, в яких «конкурс не відбувся» у зв’язку з тим, що жоден з кандидатів не подав туди заяви, – наголосив Голова ВККСУ.

ВККСУ планує викликати кандидатів для співбесіди (попередньо планується викликати по 50 кандидатів на засідання), також будуть перевірятися анкетні дані кандидатів на предмет притягнення до відповідальності, оскільки як виявилося, дехто «забув» згадати про якийсь факт біографії. Крім того, в ВККСУ будуть зв’язуватися з особами, які можуть охарактеризувати кандидатів (таких осіб кандидати вказували в анкеті).

Голова ВККСУ підкреслив, що рекомендації до ВРЮ кандидати на посаду судді вперше отримають вже до кінця листопада.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар