Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Захарченко: з криміналом все стабільно

0 15

Міністр внутрішніх справ на засіданні парламенту зазначив, що статистика свідчить “про стабільність криміногенної ситуації, та контрольованість з боку правоохоронних органів”. Він відкинув звинувачення, зокрема, депутатів від фракції Свобода” про те, що кількість злочинів зростає і що сьогодні держава “в крові”.

Захарченко стверджує, що кількість злочинів зменшилася. Він зазначив: “Умисних вбивств на 20% скорочено за цей рік — з 1045 до 837, тяжких тілесних ушкоджень – на 19% – з 1405 до 1132, розбійних нападів на 23% – з 1517 до 1163”.

Він наголосив, що не потрібно згущувати фарби “бо в міліції дуже багато фахових спеціалістів”.

Відповідаючи на запитання лідера фракції “Батьківщина” Арсенія Яценюка з приводу депутатського запиту Геннадія Москаля ще в 2011 році щодо ситуації у Врадіївці, де була згвалтована 14-річна дівчина, Захарченко зазначив, що цей злочин було скоєно в січні 2011 року і він поставлений на контроль. Після цих його слів в залі, де сиділа опозиція, пролунали вигуки, що мовляв це знущання, бо злочин скоєний в 2011 році, і він і далі перебуває на контролі. Захарченко заявив, що в цьому році за 5 місяців в МВС обліковано 217 фактів згвалтувань і значна їх частина розслідувана.

Нагадаймо, глава МВС В.Захарченко сьогодні звітував у ВР щодо подій у Миколаївській області, де у смт Врадіївка місцеві жителі пішли на штурм райвідділу міліції, співробітники якого підозрюються у звірячому побитті та зґвалтуванні 29-річної жінки.

Теги:

Захарченко Віталій, МВС

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар