Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В ВР зареєстровано законопроект нардепа-регіонала про повернення місцевих виборів на мажоритарну основу.

0 21
Сьогодні народний депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк зареєстрував у Верховній Раді законопроект №6203 «Про вибори до Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Про це повідомив офіційний сайт ВР. При цьому, ввечері 17 березня тексту законопроекту на сайті не було.
В коментарі РБК-Україна В.Коновалюк пояснив, що ключове нововведення, яке пропонується їм у законопроекті, – перехід виборів до кримського парламенту, місцевих рад, а також міських, селищних і сільських голів на мажоритарну основу. А вибори, на думку В.Коновалюка, мають відбутися 7 листопада.
«З моєї фракцією ця ініціатива узгоджена. Шанси на її проходження через сесійну залу досить високі», – підкреслив депутат.
Нагадаємо, вибори до місцевих рад та кримського парламенту на мажоритарній основі були припинені в березні 2006 р., коли набула чинності політична реформа від 8 грудня 2004 р. Зараз вибори до місцевих рад і парламенту Криму проводяться на пропорційній основі – голосуванням за партії або партійні блоки, що беруть участь у виборах шляхом закритих списків.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар