Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Ужгороді навчали роботі з персоналом суду

0 20

У рамках реалізації проекту «Україна: верховенство права» Українською асоціацією сприяння розвитку судового адміністрування проведено навчальний курс «Кадрова політика в суді. Робота з персоналом суду». Проведення такого заходу стало можливим за підтримки Територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області.

У конференції взяло участь 32 учасники, серед яких керівники апаратів місцевих судів і консультанти з кадрової роботи 13 судів Закарпатської області, представники апеляційного, господарського, адміністративного судів та Державної судової адміністрації України.

Протягом трьох днів учасники заходу зосередилися на темах адаптації та орієнтації новопризначених працівників суду, мотивації працівників суду, рекрутування (пошук кандидатів на вакантну посаду) та добору (відбір кандидатів), ефективного планування роботи, побудови ефективної команди та лідерства. Також під час навчання було обговорено дотримання запроваджених правил поведінки працівників суду.

Теги:

суддівський корпус

Залиште коментар