Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В уряді запропонували ввести кримінальну відповідальність за крадіжку газу

0 23

Як повідомляється на офіційному сайті парламенту, проект закону про внесення змін в статті 188-1 Кримінального кодексу України (про недопущення і запобігання розкраданню природного газу) вніс Кабінет міністрів України. Документ зареєстрований під №11012 19 липня. В даний час він знаходиться на розгляді комітету, куди був направлений в середу, 25 липня.

Як повідомляють Подробиці з посиланням на Інтерфакс-Україна, згідно порівняльній таблиці, відповідальність у вигляді штрафу, виправних робіт або позбавлення волі, що передубачалася раніше за розкрадання електричної або теплової енергії “шляхом їх самовільного використання без приладів обліку (якщо їх використання обов’язкове)”, з ухваленням закону розповсюджуватиметься і на випадки розкрадання природного газу.

Згідно пояснювальній записці, метою закону є “встановлення відповідальності для недопущення розкрадання природного газу і попередження злочину”.

Автори документа переконані, що “встановлення кримінальної відповідальності забезпечить дотримання дисципліни газопостачання і газоспоживання”.

Теги:

Кабінет Міністрів України, газ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар