Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україну з ЄС було депортовано 800 нелегальних мігрантів

0 27

Згідно з Угодою про реадмісію осіб у 2010 році в Україну з Європейського Союзу було депортовано близько 800 нелегальних мігрантів. Про це під час прес-конференції в Харкові повідомив Голова Державної прикордонної служби України (ДПСУ), генерал армії України Микола Литвин.

За його словами, із загальної кількості повернених в Україну нелегалів лише 171 особа – громадяни країн Південно-Східної Азії, решта – українці та громадяни країн СНД. Він спростував заяви скептиків про те, що на виконання цієї угоди з ЄС до України будуть депортовані «тисячі» нелегальних мігрантів із азійських країн. За словами М.Литвина, навпаки в Україну «в рази зменшена нелегальна міграція, особливо з Південно-Східної Азії».

«Другий рік вже Україна підписала відповідні документи про реадмісію. Минулий рік ми прийняли 800 осіб, цього року іде зменшення. Це говорить про те, що наші правоохоронні структури працюють непогано. Якби ми працювали гірше, то було би, як прогнозувалося, тисячі людей, які передавались», – сказав М.Литвин.

За словами голови ДПСУ, зменшенню кількості нелегальним мігрантів із країн Азії сприяла розроблена спільно із фахівцями ЄС та запроваджена в Україні Концепція інтегрованого управління кордоном.

Теги:

Державна прикордонна служба України, депортація

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар