Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В українських СІЗО ремонту не робили 200 років

0 18

Українські слідчі ізолятори переповнені, у деяких СІЗО не вистачає ліжок для ув’язнених. Про це заявив помічник голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Він розповів, що з 32 ізоляторів в Україні половину заснували понад 200 років тому, три з них взагалі існують уже чотири століття. І через значну кількість ув’язнених, за словами Андрушка, ці заклади жодного разу не звільнялися, щоб вдалося зробити капітальний ремонт.

Найбільш проблемним слідчим ізолятором, як зазначив Ігор Андрушко, є Київське СІЗО. «Є переповнення, зокрема, Київського слідчого ізолятора. Так, не вистачає ліжок, а люди сплять на підлозі на матрацах», – зазначив помічник голови пенітенціарної служби.

Ігор Андрушко розповів, що проблему переповнених слідчих ізоляторів намагаються вирішити за допомогою добудови корпусів, як, наприклад, у Кривому Розі, а також виділенням ліжко-місць у лікарнях, де утримувалися б хворі ув’язнені.

Теги:

СІЗО, умови перебування у СІЗО, пенітенціарна служба

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар