Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні знизився рівень дитячої злочинності

0 19

Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко заявляє про зниження рівня дитячої злочинності в Україні в першому півріччі 2013 року, повідомили в прес-службі глави держави.

“За перше півріччя 2013 року знизилося майже на 36% кількість злочинів, здійснених дітьми, — з 8 786 за аналогічний період минулого року до 5 650, у тому числі на 23,9% тяжких і особливо тяжких”, — сказав Павленко.

Він пояснив, що такий показник є результатом профілактичних заходів.

Омбудсмен також проінформував, що за неналежне виконання батьківських обов’язків з виховання дітей в 2013 році до адміністративної відповідальності було притягнуто понад 20 тис. осіб за здійснення насильства в сім’ї, стосовно дітей — близько 1,4 тис.

За даними МВС, станом на 1 липня, відносно дітей здійснено 6 149 кримінальних злочинів, у тому числі 1 031 тяжких і особливо тяжких; від протиправних діянь потерпіло 6 531 дитина, з них 1 891 у віці до 14 років.

Джерело:

news24ua

Залиште коментар