Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні з’явився новий тип рейдерства

0 15

Криза змусила рейдерів освоювати нові схеми роботи. Інтерес рейдерів почав концентруватися на нематеріальних активах: захоплювати почали торгові марки, патенти і авторські права.

Об’єктом уваги рейдерів найчастіше виступають саме торгові марки. Але захопленню також піддаються упаковки, пристрої і технологія. Захоплювати і діяти так само можуть не тільки конкуренти або професійні рейдери, але і колишні співробітники компаній, а також їх екс-засновники.

Прикладом інтелектуального рейдерства є спроба компанії присікти діяльність своїх конкурентів за допомогою реєстрації їхньої торгової марки. Це робиться з метою заборони власникам використовувати її і вести бізнес в цілому.

Новий тип рейдерства стає прибутковим бізнесом. Зареєструвавши на своє ім’я об’єкти прав інтелектуальної власності, рейдер отримує можливість блокувати діяльність компанії, вимагати гроші, використовувати авторські права в своєму бізнесі, і навіть захоплювати матеріальні активи.

Протидіяти цьому можна, якщо заздалегідь поклопотатися про захист об’єктів права інтелектуальної власності.

Теги:

рейдерство, інтелектуальна власність

Джерело:

Левый Берег

Залиште коментар