Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні з’явиться ще один Кодекс

0 10

Президент України Указом № 585/2011 від 12.05.2011 ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про підвищення безпеки експлуатації атомних електростанцій України”, яким зобов’язав відповідні контролюючі органи здійснити позапланову оцінку стану безпеки енергоблоків атомних електростанцій України, включаючи перевірку їх сейсмостійкості.

Крім того, Президент доручив КМУ до 12 червня внести на розгляд ВР України проект Закону про орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки. Крім того, до 15 січня 2012 Кабмін повинен буде внести на розгляд ВР проект Кодексу про захист населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

У тримісячний термін (до кінця літа) Кабмін повинен буде також затвердити і оновлену Енергетичну стратегію України на період до 2030 року.

Теги:

проект Кодексу про захист населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій

Джерело:

Право

Залиште коментар