Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні збільшується кількість шлюбних договорів

0 17

В Україні спостерігається стала тенденція до збільшення кількості посвідчених шлюбних договорів нотаріусами. Так, у першому півріччі 2013 року приватні та державні нотаріуси посвідчили 651 шлюбний договір, тоді як за аналогічний період минулого року було посвідчено 536 таких договорів.

Найактивніше укладали шлюбні договори в м. Києві, Дніпропетровській, Одеській та Харківській областях. Найменше було зареєстровано шлюбних договорів у Черкаській, Сумській та Кіровоградській областях. При цьому якщо в першому півріччі минулого року у Києві було посвідчено  195 шлюбних договорів, то в першому півріччі 2013 року – уже 228. Такі цифри наводить Урядовий портал.

Таким чином останні тенденції свідчать про зростання правової свідомості серед населення та подолання переважаючого досі стереотипу у суспільстві про те, що шлюб і майнові права – різні речі. Як відомо, укладення шлюбних договорів, а, отже, захист майнових прав у разі розлучення, у розвинених, в тому числі європейських країнах, є розповсюдженим явищем. 

Теги:

шлюб, сімейне право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар