Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні зареєстровані нові суди

0 21

Відповідно до Указу Президента України від 5 липня 2012 року № 437 «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» утворено Вінницький міський суд та Новодністровський міський суд Чернівецької області.

27 липня 2012 року територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Вінницькій області здійснено державну реєстрацію Вінницького міського суду, а 25 липня 2012 року територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Чернівецькій областях – Новодністровського міського суду Чернівецької області у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців. Про це повідомили в Держаній судовій адміністрації.

Державну реєстрацію вказаних судів проведено на  виконання пункту 1 Плану заходів щодо утворення Вінницького міського суду та Новодністровського міського суду Чернівецької області, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України № 86 від 19 липня 2012 року.

Теги:

суд, Державна судова адміністрація

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар