Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні запроваджується інститут кримінальних проступків

0 38

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження № 98/2012-рп “Про робочу групу з питань реформування законодавства про адміністративні правопорушення та запровадження інституту кримінальних проступків”.

“З метою підготовки узгоджених пропозицій щодо реформування законодавства про адміністративні правопорушення, запровадження інституту кримінальних проступків з урахуванням загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів, забезпечення виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України” президент розпорядився утворити робочу групу з питань реформування законодавства про адміністративні правопорушення та запровадження інституту кримінальних проступків., керівником якої призначив А.Портнова.

Робоча група протягом 3 місяців має підготувати та подати пропозиції щодо проектів кодексу про адміністративні проступки, закону про кримінальні проступки та відповідних змін до КК.

Також до робочої групи увійшли Олександр Лавринович, Петро Андрушко, Павло Берзін,  Анатолій Могильов, Віктор Пшонка,  Віталій Захарченко, тощо.

Теги:

адміністративні правопорушення, кримінальний проступок

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар