Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні започатковано щорічний Форум молодих юристів

0 33

Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України заявила про започаткування щорічного Форуму молодих юристів України. Відповідне рішення та організаційні питання були ухвалені під час чергового засідання Координаційної ради, яке відбулося 4 березня 2009 року в Мін’юсті.

Перший Форум, який надалі має стати традиційним, планується провести в травні 2009 року.

Передбачається, що захід надасть додаткові ефективні можливості розвитку юридичної кар’єри. Зокрема, створить умови для пошуку молодих лідерів-юристів, а також започаткує ефективну співпрацю органів самоврядування студентів-правників та молодих юристів.

Складовими частинами Форуму стануть круглі столи, диспути на актуальні для молоді теми, майстер-класи відомих юристів, благодійні акції правового спрямування тощо.

Координаційна рада молодих юристів є дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. Раду створено у липні 2007 року з метою залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності, вдосконалення системи підготовки юристів. До її складу входять представники об’єднань молодих юристів та об’єднань студентів, молоді вчені-юристи й практики, викладачі права, студенти, співробітники юридичних клінік.

У 2008 році Координаційна рада молодих юристів України виступила ініціатором проведення щорічного Всеукраїнського тижня права. Указом Президента України від 8 грудня 2008 року заходу було надано статусу державного. Глава держави встановив проводити Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

Залиште коментар