Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні заборонили «нульові тарифи» на мобільний зв’язок

0 25

Вчора, 9 липня, Національна комісія з питань регулювання зв’язку (НКРЗ) прийняла рішення заборонити операторам телекомунікацій встановлювати тарифи на послуги мобільного зв’язку в розмірі 0,00 грн. за тарифну одиницю послуги (тимчасову або кількісну) без обліку собівартості цих послуг та отримання прибутку. Відповідне рішення оприлюднене на офіційному сайті НКРЗ.

За даними Нацкомісії, встановлення «нульових» тарифів є порушенням вимог законодавства у сфері телекомунікацій. Так, відповідно до ст.67 Закону України «Про телекомунікації», розрахунки тарифів повинні грунтуватися на собівартості послуг з урахуванням прибутку, а рівень тарифів повинен залежати від рівня якості послуг. Крім того, не допускається встановлення демпінговими або дискримінаційних цін з боку окремих операторів, а також перехресне субсидування одних послуг за рахунок інших.

Комісія також зобов’язала операторів мобільного зв’язку надавати споживачам вичерпну інформацію про кінцевої вартості послуг і привести свою діяльність з інформування споживачів та встановлення тарифів у відповідність із законодавством у термін до 1 вересня 2009 року.

Залиште коментар