Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні за спотворення жінки вперше засудили пластичного хірурга

0 11

В Україні вперше винесли звинувачувальний вирок пластичному хірургу Роману Л. Як повідомляється, позов проти київського лікаря подала його клієнтка Олена Петрова ще п’ять років тому.

В 2003 році 50-річна жінка зважилася прибрати мішки під очима і носогубні складки. Але, прийшовши до тями після наркозу, побачила спотворене обличчя, пише “Сегодня”. Виявилося, хірург за своєю ініціативою зробив їй кругову підтяжку обличчя і підняв брови. Вони виявилися на різному рівні, а на обличчі, яке постійно смикалося через пошкодження трійчастого нерва, залишилися множинні шрами.

Жінка звернулася до британських медиків, проте вони визнали, що виправити вже нічого не можна.

Дарницький райсуд столиці виніс хірургу обвинувальний вирок, але від кримінальної відповідальності обвинуваченого звільнили за терміном давності. За статтею 140 КК “Неналежне виконання професійних обов’язків” йому загрожувало до двох років в’язниці. Проте хірург має заплатити Олені 30 тис. грн. за моральний збиток.

Сам медик відмовився коментувати журналістам рішення суду, заявивши лише: “Це все неправда!”. Проте видання знайшло ще одну жертву хірурга. Жінці потрібно було видалити пухлини у грудях, лікар запропонував їй ще поставити імплантати. Після операції у жінки сочилася кров, розходилися шви. Її прооперували в іншій клініці, причому з’ясувалося, що пухлини так і не були видалені.

Теги:

медичне право

Залиште коментар