Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні вирішили скласти список небезпечних підприємств

0 18

В Україні складуть список екологічно і техногенно небезпечних підприємств і визначать відповідальність керівників за своєчасне сповіщення про можливі проблеми. Про це повідомив на брифінгу міністр екології і природних ресурсів Олег Проскуряков.

Проскуряков відзначив, що таке рішення було прийняте за результатами наради під керівництвом Юрія Бойко, проведеному вчора вночі в Горлівці. Зокрема, Проскуряков повідомив, що йому спільно з Держслужбою з надзвичайних ситуацій, Держпромнаглядом доручено розробити регламент взаємодії всіх служб і скласти список підприємств, виробництво яких може бути небезпечне з техногенної і технологічної точки зору.

“І розробити регламент взаємодії цих підприємств із службами, які несуть контролюючі функції з діяльності цих підприємств, з чітким прописанням відповідальності посадових осіб за своєчасне інформування, сповіщення і вжиття відповідних заходів при виникненні таких нестандартних ситуацій”, — сказав він.

Відповідаючи на питання журналістів, чому в Горлівці не спрацювала система сповіщення населення, Проскуряков відзначив, що це одне з питань комісії до керівництва заводу і інженера з природоохоронних заходів. “Дійсно, служба Держпромнагляду була оповіщена вчасно. Служба з питань надзвичайних ситуацій і екологічна інспекція Донецької області були сповіщені не відразу. Це питання до розгляду комісією і до кадрових висновків про відповідність посадам людей, відповідальних за це”, – додав він.

Нагадаємо, 6 серпня під час викиду аміаку на Горлівському хімічному заводі Стірол загинули п’ять осіб, і ще 22 постраждалих опинилися в лікарні.

Залиште коментар