Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні відбувається дискредитація судової влади

0 59

КИЇВ, 18 березня. (Ростислав Шаправський – УКРІНФОРМ). В Україні цілеспрямовано відбувається дискредитація судів і суддів з метою взяти судову владу країни під контроль. Про це під час парламентських слухань про стан правосуддя в Україні заявив голова Верховного Суду Василь Онопенко, повідомляє УКРІНФОРМ.

За словами правника, спроба взяти під контроль суддівську систему країни відбувається організовано, системно і з використанням владних та інформаційних ресурсів, а також із залученням представників певних правоохоронних органів. “За всіма ознаками вбачається політичне замовлення на таку кампанію”, – вважає В.Онопенко.

На думку голови Верховного Суду, сьогоднішні проблеми держави аж ніяк не пов’язані з судовою владою. Вони, насамперед, полягають у кризі управління державою, глобальному політичному конфлікті і неспроможності його розв’язання правовими шляхами.

В.Онопенко також звернувся із закликом до представників різних гілок влади не вдаватися до взаємної дискредитації. “Вся держава дискредитована однаково в очах громадян, оскільки функціонує за одними принципами і правилами”, – відзначив він.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар